Kimiz

2019 yılında uzman üniversite kadromuz ile başlangıç yaptık. Ar-ge çalışmaları sonucunda laboratuvar ortamında geliştirdiğimiz ürünleri üretme kararı aldık. Kadın, erkek ve çocuklarımız için hem yeni ürünler hemde insan sağlığına zarar vermeden optimal faydanın sağlanması için kolları sıvadık. En son teknoloji ile donatılmış tesisimizde geleceğe yönelik adımlar atmak ve laboratuvarlarımızda inovatif yaklaşımları ilkelerimiz olarak benimsedik. Hem ulusal hemde uluslararası alanda değer yaratmak için çıktığımız bu yolda insana ve çevreye saygı her zaman önceliğimiz olacaktır.

Misyonumuz

Flavo kozmetik; tüm ürünlerini dünya standartlarındaki laboratuvar imkanlarıyla, alan uzmanı profesörler gözetiminde, kadın hassasiyeti ve titizliğinde sağlık, kalite ve hijyen kurallarına uyarak üretmekte, farklılıklarıyla, iddiasıyla ve hizmet aşkıyla her zaman müşterisini memnun etmeyi görev bilmektedir.

Vizyonumuz

Flavo kozmetik; kozmetik ürünlerde bir kadın girişim devrimidir. Firmamızın gerçekleştireceği hayali; sağlık açısından hiçbir zararı dokunmayan ve kaliteden ödün vermeden kadın eli hassasiyetini ve titizliğini hissettirecek ürünleri üreterek, alanında uzmanlaşmış profesyonellerle birlikte farkındalık yaratarak, sadece ulusal değil uluslararası markalar arasında adını baş köşeye yazdırmaktır.