FASON ÜRETİM

Bir firmaya ait bir markanın başka bir firmanın tesisinde üretilmesidir. Günümüzde sıkça başvurulan bir yöntemdir. Kimi zaman kapasitenin yeterli olmadığı, kimi zaman kaynakların daha verimli kullanılmak istenildiği, kimi zaman da zamandan tasarruf etmek için tercih edilir.. Taleplerdeki artış ve çeşitlilik nedeniyle fasona olan eğilim sürekli artış göstermektedir.

Flavo kozmetik olarak en önemli amaçlarımızdan biride fason imalatta çözüm ortağınız olmaktır.Düzenleyeceğimiz özel sözleşme ile markanızın ar-ge, ür-ge, üretim ve sevkiyatı konularında her türlü konuda destek olup, ayrıca yasal mevzuat ve çözümleri konusunda uzman kadromuz ile her aşamada yanınızda yer almaktayız.Özellikle ar-ge konusunda uzman kadromuz ile yeni ürün fikirlerinizide gerçekleştirmenize katkıda bulunarak tamamen size özel ürün hizmeti sunabilmekteyiz.Bu sayede pazarlama faaliyetlerinizde daha özgün davranabilme,daha uygun maliyet ve daha optimal kazanç elde edebilme ortamı yaratılmaktadır.

Flavo kozmetik olarak çözüm ortaklarımız ile uzun süreli ticari ortaklık yapmayı hedefliyor ve bunun içinde gereken her türlü ticari ve fiziki ortamı yaratmak için faaliyetlerimizi bu yönde planlıyoruz.

FLAVO LIBIEN SAÇ SERUMU - GÜÇLÜ ETKI

LIBIEN SAÇ SERUMU; Prof. Dr. Elif Loğoğlu başkanlığındaki bilim ekibi tarafından insanlığın hizmetine sunuldu.  

Serum; erkek ve kadınların saç yapısı esas alınarak iki ayrı formül halinde üretildi. Saç yapısını korumak ve geliştirmek isteyen her birey LIBIEN SAÇ SERUMU’NU rahatlıkla kullanabilir. 

İçeriğindeki peptid içerikli aktif bileşenlerin saç için gösterdiği geliştirici etki klinik araştırmalarca ispatlanmıştır. Yüksek teknoloji öğeleri barındıran eşsiz formül daha ilk kullanımdan itibaren saçı keratinize ederek saç için gerekli olan büyüme ve gelişme ortamını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Saç dökülmesi, incelme, cansızlık, seyrelme ve yavaş uzama gibi sorunlar estetik görünümümüzü olumsuz etkileyen faktörlerdir. Hepimiz yeni, gür, dolgun, sağlam ve sağlıkla ışıldayan kalın saçlara kavuşmayı arzu ederiz.

Türk bilim insanlarının; insanoğlunun hizmetine sunmuş olduğu LIBIEN REVITALISING HAIR CARE SAÇ SERUMU daha şimdiden saçını sevenlerin yeni tercihi oldu.

Anadolu’nun yüksek rakımlı dağlarındaki el değmemiş floradan özenle seçilen bitkiler teknoloji ile entegre edilerek insanoğlunun saç sağlığı için hazır hale getirilmiştir. Örneğin: Erzurum bölgesinde yetişebilen bazı özel bitkilerin ekstraktları da yıllarca süren araştırmalardan sonra formüle dahil edilmiştir. Böylesine eşsiz bir çalışma Türkiye’de üretilmiş olması nedeniyle üstün kalite ve teknoloji unsurlarına rağmen fiyatı bakımından oldukça hesaplıdır. Benzer peptid teknolojileri barındıran ithal ürünlerde fiyatlar 10 katına kadar çıkabilmektedir. Bu yönüyle de LIBIEN SAÇ SERUMU tüm dünyada ilgi görmeyi başarmıştır. Ayrıca Türk bilim insanlarınca geliştirilmiş olması ülkemiz adına gurur vericidir. 

LIBIEN SAÇ SERUMUNU KULLANMAYA BAŞLARKEN:

En az 3 ay süreyle ara vermeden düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İleri derecede zayıflamış saç kökleri için süre 6 aya kadar çıkabilmektedir. 

1 kutu LIBIEN SAÇ SERUMU ortalama 15 günlük kullanım için yeterli olacaktır.

Uygulama yaparken kaş ve kirpiklerinize temas etmemesine lütfen özen gösteriniz. 

LIBIEN Saç Serumu’nun Erkek formu; erkeklerin sakal bölgesinde de güvenle kullanılabilmektedir.

LIBIEN SAÇ SERUMU İÇERİĞİ:

Aqua, Alcohol, Panthenol, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptid-1, Xantham Gum, Hydrolyzed Keratin, Triticum Vulgare Germ Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, .Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethyexyglycerin, Potassium Sorbate. 

LIBIEN SAÇ SERUMU KULLANIMI:
-Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız.
-Kuru saça uygulayınız.
-Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız.
-Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız.
-En az 6 saat saçınızı yıkamayınız.
-En az 3 ay ara vermeden her gün kullanılması tavsiye edilir.

Uyarılar:
-Sadece haricen kullanılır.
-Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.
-Kutu açıldıktan sonra dayanma süresi 16 aydır.

Tüm saç tipleri için uygundur. 

FLAVO KOZMETİK

vite life Karamürver / Vitamin C +selenyum + Çinko +betaglukan+ Propolis Gıda Takviyesi 150 ml Sıvı

Karamürver :Antioksidan açısından en zengin olan karamürver bağışıklığı güçlendirmek için en çok tercih edilen besinler arasında yer almaktadır. Halk arasında mürver bitkisinin çiçekleri, yaprakları ve kökleri ağrı giderici etkisi sayesinde özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarını iyileştirmede, romatizma, bel ağrısı, cilt ödemleri gibi rahatsızlıklarda kullanılır.
Betaglukan: kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Özellikle bağışıklık sistemine olumlu etkilerine dair pek çok bilimsel çalışma bulunmaktadır.
C vitamini Vücut hücrelerini, antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerden korur. Serbest radikaller sigara içme, radyasyona maruz kalma gibi zararlı süreçlerde oluşur. C vitamini demir emilimi ve depolanmasında da yer alır. Bağışıklık sistemindeki hücreleri destekleyerek sistemi güçlendirir. Üzüm çekirdeği ekstresi:Üzüm çekirdeği özütü flavonoid ve oligomerikprotoantosiyanidin maddelerini içerir. Siyah üzüm çekirdeğinin antioksidan özellikleri çok fazladır. Sodyum selenit: Hücre zarının geçirgenliğini ayarlar, vücudun oksidatif stresini azaltarak yaşlanma süreciyle mücadele eder. Serbest radikal hasarını azaltarak bağışıklık sistemini güçlendirir.
Çinko glukonat: Kronik yorgunluk durumunda bağışıklık sistemini güçlendirir. Immün sistemin çalışması için dokuda yeterli düzeyde çinko bulunması gerekmektedir. Çinko eksikliğinde enfeksiyonlara yatkınlık oluşmaktadır. çinko görme, tatma ve koku için mutlak gereklidir.

İçindekiler: Miktarı mg / 5 ml Karamürverekstraktı 100 Propolis 25 C vitamini 88 Üzüm çekirdeği ekstraktı 20 Beta glukan 50 Çinko glukonat 7 Sodyum selenit 7

FLAVO KOZMETİK

SAYEN El Ve Vücut Temizleme Solüsyonu

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Anti Bakteriyel El ve Cilt temizleme solüsyonu. %70 Etil Alkol ve %1 İsopropyl Alkol içermektedir. Anti bakteriyel özelliği ile cildinizi dezenfekte ederken içeriğindeki Gliserin ile cildinizin kurumasını engeller. Limon esansı ile de hoş bir koku ihtiva etmektedir.